Whatsapp Hattı: 0541 885 14 88
Çağrı Merkezi: 0850 885 14 88
/
/

BilgisayarLAB Kurumsal

Amacımız, insanların günlük elektronik ekipmanlarını tamir ederek paradan ve çevreden tasarruf etmelerine yardımcı olmaktır. Bunu tekniklerimizi sürekli geliştirerek ve rakip firmalardan daha fazla araştırarak yaparız.

Müşteri Onayı
Herhangi bir onarım hizmetine başlamadan önce mutlaka onay alıyoruz yani cihazınızı tekrar çalışma düzenine döndürmek için harcayacağı tam tutarı bileceksiniz.
Devamını Oku
Servis Garantisi
Onarılmış cihazınız onarımdan sonra sorun yaşatmaya başladıysa, yapmanız gereken tek şey Garanti İnceleme Formu’nu doldurmak ve soruşturma için cihazınızı göndermektir.
Devamını Oku
Stres Testi
Onardığımız her cihazın her işlevinin çalıştığını anlamak için stres testine tabi tutarız.Bu aynı zamanda yüksek performanslı bir ısıtma testidir.Cihazınızı uzun süre zorlar ve aşırı zor koşullar altında bile mükemmel çalıştığından emin olmamızı sağlar.
Devamını Oku
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti sunmak, müşterinin beklentilerini karşılarken dürüstlük, sadelik ve mükemmellik ilkeri ile zamanında ve kaliteli bir hizmet sunmaktır.Aksi bir durumda hatamızı telafi etmekten mutluluk duyarız.
Devamını Oku

Yenilikçi ve yaratıcıyız.İşlerimizin geleceğe dönük bir şekilde kanıtlanmasını ve ekiplerimizin sürekli olarak yenilik yapmasını sağlayarak sorunsuz bir şekilde çalışmalarını amaçlıyoruz.

KİM

BilgisayarLAB’da elektronik olan herşeyi seviyoruz.Bilgisayarların ve elektronik ekipmanların sürekli olarak çalışmasına istekli mühendisleriz ve aynı zamanda ölü bilgisayarları, hayata geri döndürdüğümüzde heyecanlanan teknisyenleriz.Her teknolojiyi seviyoruz ve elektronik cihazların ömrünü üreticinin beklentilerinin ötesinde genişletmek için elimizden geleni yapıyoruz..

NE

BilgisayarLAB, günümüz elektronik ekipmanlarının tamirat teknolojisini sürekli araştırır.Dürüst tekniğin hayatımızda nekadar önemli olduğunu ve BilgisayarLAB’ında bunu bildiğini lütfen görelim! Bu yüzden müşteri memnuniyetine, ne kadar para kazandığımızdan daha fazla değer veriyoruz.

NEDEN

Uzmanlık alanımızı insanlara ulaştıran bir onarım ekibiyiz.Misyonumuza uzun vadede bakıyoruz, önümüzdeki 10 yıl içinde Türkiye’deki en iyi teknoloji onarım şirketi olmayı hedefliyoruz. Her zaman ekibimizi, müşterilerimizi sadece kırık bilgisayar ekranlarını değiştirmekle değil, insanların sorunlarına olabildiğince fazla yaklaşarak tam çözümler sunmalarını öneriyoruz.

HEMEN ARA