Whatsapp Hattı: 0541 885 14 88
Çağrı Merkezi: 0850 885 14 88
/
/

Notebook Tamiri

Laboratuvarlarımızda, bilgisayar ve dizüstü bilgisayarlardaki sorunların çoğunu belirleyebilir ve bunlarla başa çıkabiliriz. Gelişmiş ekipman ve deneyimli mühendis ekibimiz, tüketici cihazlarını onarmak için gerekli olan işlemleri hızlı ve verimli bir şekilde belirlememize ve maliyetleri son kullanıcı için azaltmamıza yardımcı olur.

Teşhis hizmeti, şirket içi otomatik yazılımımızı başlangıç prosedürü olarak çalıştırmayı ve müşterinin başarılı bir onarım durumunda ödenmesi gereken bedeli sağlamasını içerir.

Ancak, özellikle cihaz açılmıyor veya anakart arızaları yaşanıyorsa, tüm sorunlar yazılım kullanılarak belirlenemez. Modern hata ayıklama laboratuvarımızı kullanarak problemi devre kartı üzerinde bulabilir ve hatalı bileşeni değiştirerek bilgisayar onarımlarını gerçekleştirebiliriz. Bu, bilgisayar tamirinin maliyetini önemli ölçüde azaltır, çünkü tek bir bileşenin fiyatı, tüm mantıksal kart değişiminden çok daha düşüktür.

07
02
06
03
04
05

Neden bizi Seçmelisiniz ?

MÜŞTERİ ONAYI

Herhangi bir onarım işlemi yapmadan önce mutlaka onay alınıyoruz, yani cihazınızı tekrar çalışma düzenine döndürmek için harcayacağı tam tutarı bileceksiniz. Tekliflerimiz doğrudan telefonunuza metin mesajıyla ve e-postanıza resmi PDF belgeleriyle sağlanır. Bu nedenle, durumu değerlendirmek ve hizmete devam edip etmemek, yeni bir cihaza yatırım yapmak veya yedek parça geri dönüşümü için bize satmaya karar vermek tamamen sizin kararınız.

SERVİS GARANTİSİ

Onarılmış cihazınız onarımdan sonra sorun yaşamaya başladıysa, yapmanız gereken tek şey Garanti İnceleme Formu’nu doldurmak ve soruşturma için cihazınızı göndermektir. Onarımın maliyetini teşhis etmek ve karşılamaktan ya da orijinal tamir sırasında kullanılan kusurlu parçaları değiştirmekten memnuniyet duyarız. Standart garantimiz, başarıyla tamamladığımız her tamir servisi için geçerlidir.

STRES TESTİ

Onardığımız her bir cihazın her işlevinin çalıştığını anlamak için kapsamlı bir stres testidir. Aynı zamanda yüksek performanslı bir ısıtma testide diyebiliriz, bu da cihazınızı uzun bir süre boyunca zorlar, çünkü aşırı zor koşullar altında bile mükemmel bir şekilde çalıştığından emin olmamızı sağlıyacaktır. Önyargıdan kaçınmak için bu ek kalite kontrol adımı, gerçek onarım sürecinde yer almayan özel personel tarafından yerine getirilir, bu yüzden tamamen tarafsızdır.

Sizi Arayalım ?

Notebook Tamiri
Detaylar
Ekran Kart Tamiri
Detaylar
Anakart Tamiri
Detaylar
BIOS & IO Programlama
Detaylar
Endüstriyel Kart Tamiri
Detaylar
BGA Reballing
Detaylar
HEMEN ARA