Whatsapp Hattı: 0541 885 14 88
Çağrı Merkezi: 0850 885 14 88
/
/

BIOS ve IO Programlama

Laboratuarlarımızda bilgisayar ve dizüstü bilgisayarlarda ki sorunların çoğunu belirleyebiliyor ve çözebiliyoruz. Gelişmiş ekipman ve deneyimli mühendislik ekibi, bilgisayar onarımını gerçekleştirmek için gerekli olan işlemleri hızlı bir şekilde belirlememize ve son kullanıcı için maliyetleri düşürmemize olanak sağlar. Büyük parçaların ve özel ekipmanların envanterini muhafaza ederken, müşterilerimizin aksama süresinin en aza indirgenmesini sağlamak için bileşen seviyesinde anakart onarımları dahil olmak üzere bilgisayar onarımlarının çoğunu hızlı ve uygun maliyetle gerçekleştirebilmekteyiz.

Anakartların kalbi dediğimiz BIOS’lar kullanıcıların genelde müdahale etmekten çekindiği donanımlar arasında yer alıyor. Özellikle BIOS güncelleme yazılımlarındaki ciddi uyarılar ile bu durum tedirginlik yaratan bir hal alıyor.
Profesyonel ekibimiz ve geniş ekipmanlarımız aracılığı ile cihazlarınızın Bios ve Yazılımlı IO Programlama hizmetlerini başarıyla gerçekleştirebiliyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

MÜŞTERİ ONAYI

Herhangi bir onarım işlemi yapmadan önce mutlaka onay alınıyoruz, yani cihazınızı tekrar çalışma düzenine döndürmek için harcayacağı tam tutarı bileceksiniz. Tekliflerimiz doğrudan telefonunuza metin mesajıyla ve e-postanıza resmi PDF belgeleriyle sağlanır. Bu nedenle, durumu değerlendirmek ve hizmete devam edip etmemek, yeni bir cihaza yatırım yapmak veya yedek parça geri dönüşümü için bize satmaya karar vermek tamamen sizin kararınız.

SERVİS GARANTİSİ

Onarılmış cihazınız onarımdan sonra sorun yaşamaya başladıysa, yapmanız gereken tek şey Garanti İnceleme Formu’nu doldurmak ve soruşturma için cihazınızı göndermektir. Onarımın maliyetini teşhis etmek ve karşılamaktan ya da orijinal tamir sırasında kullanılan kusurlu parçaları değiştirmekten memnuniyet duyarız. Standart garantimiz, başarıyla tamamladığımız her tamir servisi için geçerlidir.

STRES TESTİ

Onardığımız her bir cihazın her işlevinin çalıştığını anlamak için kapsamlı bir stres testidir. Aynı zamanda yüksek performanslı bir ısıtma testide diyebiliriz, bu da cihazınızı uzun bir süre boyunca zorlar, çünkü aşırı zor koşullar altında bile mükemmel bir şekilde çalıştığından emin olmamızı sağlıyacaktır. Önyargıdan kaçınmak için bu ek kalite kontrol adımı, gerçek onarım sürecinde yer almayan özel personel tarafından yerine getirilir, bu yüzden tamamen tarafsızdır.

Sizi Arayalım ?

Notebook Tamiri
Detaylar
Ekran Kart Tamiri
Detaylar
Anakart Tamiri
Detaylar
BIOS & IO Programlama
Detaylar
Endüstriyel Kart Tamiri
Detaylar
BGA Reballing
Detaylar
HEMEN ARA