Whatsapp Hattı: 0541 885 14 88
Çağrı Merkezi: 0850 885 14 88
/
/

BGA Reballing

Kontrollü ve denetlenmiş ESD güvenli lehimleme laboratuvarlarımız
Elektronik bileşen ve baskılı devre kartı lehimleme ve yeniden işleme istasyonlarının kullanılmasını gerektirir. Yenilenmiş bileşenleri, özellikle BGA’ları çıkarırken ve yeniden takarken , yeniden değerlendirme profili gereklidir ve belirli koşulların başarıyla gerçekleştirilmesini sağlar. BilgisayarLAB’daki tüm laboratuarlar, tüm lehim profillerinin kesin olmasını sağlamak ve sürekli olarak çevresel etkilerden bağımsız olarak çalıştırılabilmek için sıcaklık kontrollüdür. Laboratuarlarda 24C’nin sabit sıcaklığını koruyarak, tüm çalışanlara rahat çalışma koşulları sağlandığından emin oluruz.

Elektronik devre kartları montaj endüstrisinde çalışırken nem oranı biraz oynar. Elektrostatik birikiminin minimum düzeyde tutulduğundan emin olmak için% 40 – 60 arasında ve prosedürler sırasında çevreye maruz kalan devre kartlarının nemi en düşük oranda emmesini sağlamak için bağıl nem seviyesini koruyoruz. Nispi nemi izleyerek, lehim profillerimizi ve lehim pastası verimliliğimizi geliştirirken, çevreyi kontrol altına alır ve kusur seviyelerini azaltırız. Tüm nemlilik dalgalanmaları kaydedilmekte ve nedenleri tanımlamak ve düzeltici eylem planları geliştirmek için harekete geçmekte, bu da ileriki aşamalarda potansiyel hataları ortadan kaldırmaktadır.

05
01
02
04
03

Neden bizi Seçmelisiniz ?

MÜŞTERİ ONAYI

Herhangi bir onarım işlemi yapmadan önce mutlaka onay alınıyoruz, yani cihazınızı tekrar çalışma düzenine döndürmek için harcayacağı tam tutarı bileceksiniz. Tekliflerimiz doğrudan telefonunuza metin mesajıyla ve e-postanıza resmi PDF belgeleriyle sağlanır. Bu nedenle, durumu değerlendirmek ve hizmete devam edip etmemek, yeni bir cihaza yatırım yapmak veya yedek parça geri dönüşümü için bize satmaya karar vermek tamamen sizin kararınız.

SERVİS GARANTİSİ

Onarılmış cihazınız onarımdan sonra sorun yaşamaya başladıysa, yapmanız gereken tek şey Garanti İnceleme Formu’nu doldurmak ve soruşturma için cihazınızı göndermektir. Onarımın maliyetini teşhis etmek ve karşılamaktan ya da orijinal tamir sırasında kullanılan kusurlu parçaları değiştirmekten memnuniyet duyarız. Standart garantimiz, başarıyla tamamladığımız her tamir servisi için geçerlidir.

STRES TESTİ

Onardığımız her bir cihazın her işlevinin çalıştığını anlamak için kapsamlı bir stres testidir. Aynı zamanda yüksek performanslı bir ısıtma testide diyebiliriz, bu da cihazınızı uzun bir süre boyunca zorlar, çünkü aşırı zor koşullar altında bile mükemmel bir şekilde çalıştığından emin olmamızı sağlıyacaktır. Önyargıdan kaçınmak için bu ek kalite kontrol adımı, gerçek onarım sürecinde yer almayan özel personel tarafından yerine getirilir, bu yüzden tamamen tarafsızdır.

Sizi Arayalım ?

Notebook Tamiri
Detaylar
Ekran Kart Tamiri
Detaylar
Anakart Tamiri
Detaylar
BIOS & IO Programlama
Detaylar
Endüstriyel Kart Tamiri
Detaylar
BGA Reballing
Detaylar
[/vc_column]
HEMEN ARA